Bluesoft Bilgisayar, bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan teknik servis hizmetlerini markaya bağımsız, müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı bir biçimde sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz

 Çağrı Başına Teknik Servis Hizmetleri

Garanti kapsamında olmayan ve bakım sözleşmesi bulunmayan ürünlere teklif verme/sipariş alma yöntemi ile çağrı üzerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

kecioren-etlik-esertepe-ayvali-bilgisayar-teknik-servis-laptop-tamir-bakim-onarim

Sözleşmeli Bakım Teknik Servis Hizmetleri 

Garanti süresi dolan ürünler için müşterinin isteği aynı yönde ise teknik servis bakım sözleşmesi imzalanarak hizmete müşterinin istediği koşullarda devam edilir. Bakım ve teknik servis şartları tamamen müşteri tarafından konfigür edilir, bu esnada katkımız müşteriye ihtiyaçlarının tespitinde yardım etmek, ihtiyaçlar belirlendikten sonra ise seçenekler sunmaktır.

Süre Taahhütlü Teknik Servis

Müşteri açısından görev kritik olan cihazlar için müşteri isteğine göre arızaya müdahale etme süreleri ve arıza giderme süreleri belirlenebilmektedir.

Müdahale süreleri müşteri yerinde sürekli teknik servis personeli görevlendirilmediği durumda, İstanbul'da 2 saate kadar inebilmektedir. Arıza giderme süreleri ise müşterinin sahip olduğu makine parkına ve dağılımına göre 2 saate kadar düşmektedir.

Geniş Çaplı Kamera Sistemleri için Fiber Çözümler

Günümüzde CCTV sistemlerinin yerini IP Kamera Sistemleri almaktadır. IP kamera sistemlerinin geleneksel sistemlere göre birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajların bir kısmı aşağıdadır

fiber-optik-kamera-sistemleri-site-ici-kamera-sistemleri-kurum-ip-kamera-fusion-fiber-ek

·         Yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi

·         Uzak mesafelerde çalışabilme kabiliyeti

·         Kablo maliyetlerinde düşüş sağlaması

·         Daha sonrasında kolaylıkla kamera ilave eklenebilir

·         Depolama esnekliği

·         Bakır kabloya göre daha uzun öümrlü ve sağlam olması

Yapılan işlerimizde oldukça tecrübeye sahip olup bir çok kurum, otel ve site gibi yerlerde başarılı sonuçlar elde etmiş olmaktayız. Böylesine büyük projelerde önemli olan kaliteli işçilik ve doğru malzeme seçimi yapmaktır.

Alt Yapı / Montaj / Kurulum 

Bluesoft Bilgisayar olarak uzun yıllardır fiber optik kamera alt yapılarında bulunmuş olup tecrübe etmenin gururu ile işlerimize itina ile devam etmekteyiz...

Taşıma 

Sistemlerin sökülmesi, nakledilmesi ve yeniden kurulumu hizmetleri sağlanmaktadır.

 fiber-sistemler-ankara-site-kamera-ofis-profesyonel -kamera-ip-fusion-network

İletişim

  • Adres: Ayvalı Mahallesi
  • Ayvalı Cad. 50/B Etlik Keçiören
  • Tel: 0(312) 325 53 03
  • Fax: 0(312) 325 53 03
  • GSM: 0(542) 747 34 04

Mail List Kayıt

Scroll to top