BLUESOFT BİLGİSAYAR GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Kamera Güvenlik Sistemleri, Profesyonel bir ekip ve profesyonel bir çalışma gerektirir. Uzman kadromuzla sizlere sunduğumuz başlıca kamera güvenlik sistemleri hizmetlerimiz şunlardır;

 

APARTMAN ve SİTE KAMERA SİSTEMLERİ

Tüm apartmanınızın etrafını, otoparklarınızı ve giriş çıkış kapılarınızı seyredin. Apartman güvenlik kamerası ürünleri apartman güvenliğinin sağlanması ve apartman giriş ve çıkış yapan kişilerin izlenmesi güvenlik alanlarının korunması çok önemlidir. Apartman Kamerası ürünleri yüksek çözünürlükte olması apartman giriş ve çıkışlarının takip edilmesi açısından büyük önem kazanmaktadır.

 apartman-guvenlik-sistemleri-bluesoft-bilgisayar-ankara-guvenlik-kamerasi

EV KAMERA SİSTEMLERİ

Çocuk ve Bakıcı izleme kameraları ile eviniz güvende olsun. Bakıcı izleme güvenlik kameraları değer verdiğimiz bebeklerimizin izlenmesi için uygulanan güvenlik kamerası ürünlerindendir. Bakıcı izleme güvenlik kameraları farklı kamera sistemi ürün çeşitleri ile uygulanabilmektedir. Bakıcı izleme kameraları bebek odasında, bebeğin bulunduğu alanlarda kullanılan gizli kamera, dome kamera veya pinhol kamera ürünlerinden oluşan güvenlik kamerası ürünleridir.

 cocuk-kamera-sistemi-bakici-izleme-ankara-etlik-kamera-sistemleri

İŞ YERİ KAMERA SİSTEMLERİ

Tüm işyerlerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler paketler. İşyeri kamera sistemleri günümüzde işyerlerinin olmazsa olmazı haline gelmiş bir ihtiyacıdır. En başta güvenlik maksadı ile kurulan güvenlik kamera sistemleri gelişen teknoloji ile işlevleri de artırmıştır. İşyeri kamera sistemleri, işyeri sahibinin her daim işyerinde olmadığında işyerini uzaktan gerçek zamanlı izleme yapabilmesini sağlar. İşyerini hırsızlık olaylarına karşı caydırıcı etkisi olması ve işyerinde yaşanabilecek herhangi bir olayı kayıt altına alması sebebiyle gerekli bir sistemdir.

 etlik-kizilay-cankaya-kamera-sistemleri-ankara-etlik-ayvali-guvenlik-kamerasi

ÖZEL ALAN KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ PROJELENDİRME

Kamera Güvenlik Sistemleri profesyonel bir projelendirme gerektirir. Özel alanlarınıza özel projelendirme için uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Güvenlik kamera sistemleri günümüzde evlerimizin içinden tutunda, İşyerleri, Depolar, Fabrikalar, Devlet kurumları diğer özel ve kamu alanları ve mobese sistemleri ile bütün cadde ve sokaklarda kurulmuş ve kurulmaya devam edilmektedir. Bu kadar yaygınlaşan kamera güvenlik sistemleri ciddi güvenlik sağladığı gibi birçok adli olayın çözümünde de ciddi yararları bulunmaktadır.

ozel-alan-kemera-sistemi-ahd-kamera-ip-kamera-hd-kamera-cctv-dvr